Pohár zdravého sebavedomia

Možno by ste sa v nej najradšej vykúpali. Korytnica je elixír nielen zdravia, ale aj krásy. Prekvapí vás špecifickou nezameniteľnou chuťou, zatraktívni váš vzhľad, dodá potrebnú výbavu na to, aby ste sa cítili doslova ako kráľovná. Korytnica s mineralkomplexom m-balance je unikátna voda pre modernú ženu s nasadením počas celého dňa.

V záplave informácií máte občas pocit, že o pitnom režime viete všetko. Viete, že denne musíte vypiť takmer jeden a pol až dva a pol litra vody. Viete, že keď pocítite smäd, je už neskoro. Že po šálke kávy by mal automaticky nasledovať pohár vody. A čo tak minerálna voda, ktorá vám nielen uľahčí pitný režim tým, že výborne chutí, ale vás postaví na nohy pre dokonalý povzbudzujúci efekt?

Tak ako treba zalievať kvetinu i vy potrebujete vodu, aby ste cez deň „nezvädli“, ale zažiarlili. Bez hydratácie tela, nemáte ani hydratovanú pokožku. Iba krásne napnutá tvár prezradí, že pijete. Minerálka na krásu, pre zdravé sebavedomie, tak funguje Korytnica.

Keď je vám smutno, keď ste podráždená či nešťastná, aj vtedy automaticky siahnite po fľaši minerálky. Voda vyplavuje z tela jedy, hnev, odľahčuje zaťažené srdce. Jediný nečakaný kolaps, ktorý vám hrozí je už spomínané magické osvieženie dúškom Korytnice. To všetko viete. Preto pre vás slovné spojenie voda na každý deň nie je módnym výstrelkom, ale otázkou krásy tela i ducha.

Potrebujete sa cítiť v týchto teplých dňoch osviežujúco? Korytnica vás postaví na nohy, budete ako baletka chodiaca po mäkkom piesku. A čo dovolenka? S Korytnicou si ponesiete slnko vo fľaši! Ženy v lete reprezentuje najmä postava. Moderná žena vie, že komplexný výber tých najlepších látok, ktoré z jej pokožky a tela urobia nádhernú výlohu jej dodá čistá minerálka. Zaručí jej starostlivosť o telo, svaly, dodá potrebnú ľahkosť, telo odvodní, čím dosiahne pružnosť. A dlhé šaty? Tie už v lete potrebovať nebudete. Korytnica vás zahalí do príťažlivej fasády. Budete mať chuť „ukazovať“ jej mimoriadne účinky všetkým naokolo!

Čo tvorí úspech ženy? Jej zdravé sebavedomie. Iba zdravá a krásna žena pozná svoju hodnotu. Vie, že zvládne veci ľahšie. Vyvážená Korytnica s mineralkomplexom m-balance je jediná minerálka svojho druhu, ktorá sa postará o to, že vás ani jeden muž neprehliadne v dave. Je to značka kvality, špičkovej technológie ženskosti. Schopnosti fungovať ako nikdy predtým, iba vďaka minerálke. Nie je to nádherná predstava?

© 2005 - 2011 Doktor Webster s.r.o.

[domov] [o nás] [novinky] [produkty] [zaujímavosti]

[vstup do partnerskej sekcie korytnických vôd]