Pohoda rodiny v jedinej fľaši

Žena je tá, ktorá sa stará o blaho celej rodiny. Ak má organizmus muža, jej ako matky a najmä detí spoľahlivo fungovať, potrebujú všetky zložky pravidelný pitný režim. Harmónia rodiny znamená, že jej členovia majú čosi spoločné nielen v srdci, ale aj na kuchynskom stole. Prečo by to nemohla byť práve minerálna voda? Korytnica s mineralkomplexom m-balance je výdatný dúšok osvieženia pre celú rodinu.

Nejednu z nás už nebaví nakupovať špeciálnu minerálku osobitne pre každého v dome. Deťom chcete dať niečo na energiu, manželovi na zahnanie smädu, sebe na krásu. Existuje toto všetko v jednej jedinej fľaši? Chvalabohu áno. Korytnica s mineralkomplexom m-balance je balzam na dušu pre každého z nás.

Prieskumy dokazujú, že ženy sa voči svojmu telu správajú zodpovednejšie. Poznáte plusy pitného režimu, a preto neraz doslova striehnete na svoju rodinu a kontrolujete, koľko toho za deň vypili. Pripadáte si ako policajt, ale stojí to za to. A ste tu ešte vy.

Možno by ste chceli byť o niečo štíhlejšia, a preto vám je jasné, že treba piť. Vypiť denne aj tri litre vody, inak sa vám to nepodarí. Viete to z vlastnej skúsenosti. Tiež ste kedysi únavu pri bežných cvikoch pripisovali vyčerpanosti z práce. A bolesť hlavy zaháňali tabletkou. Boli ste presvedčená, že príčinou je celodenná práca za monitorom počítača. Neotvorenú fľašu minerálky, položenú hneď vedľa, ste si ani nevšimli. No poučili ste sa a ste rozhodnutá pomôcť aj vlastnej rodine. A viete, že toto predsavzatie vám výrazne uľahčí minerálna voda Korytnica. Nielenže sa postará o dostatok tekutín. Jej mineralkomplex m-balance navyše obsahuje ideálny príjem minerálov na celý deň.

Neodkladajte zoznámenie Korytnice s mineralkomplexom m-balance s vašou rodinou. Pridajte sa aj vy ku spokojným domácnostiam fungujúcim na perfektnom princípe kvalitnej minerálnej pohotovosti.

© 2005 - 2011 Doktor Webster s.r.o.

[domov] [o nás] [novinky] [produkty] [zaujímavosti]

[vstup do partnerskej sekcie korytnických vôd]